Завантаження

Веб-студія Nektaryn має багатий досвід розробки веб-дизайну для ресурсів різної складності та масштабу. Ми знаємо, як ефективно презентувати різні сфери бізнесу в інтернеті. Замовляючи дизайн сайту у Львові в веб-агенції Nektaryn, ви можете бути впевнені, що більшість відвідувачів вашого ресурсу повернуться знову.

Web-дизайн: яким він не має бути

Створюю сайт, багато-хто думає, що дизайн – другорядна річ, контент – ось що дійсно важливо. Та яким би якісним не був контент, необхідно подати його таким чином, щоб користувачам було легко і зручно з ним знайомитись.

  • Хто стане читати текст, якщо очі при цьому швидко втомлюються, а зосередитись неможливо?
  • Хто стане дивитися інфографіку, якщо вона більше схожа на кліп-арт?
  • Хто стане розшифровувати витіюватий шрифт?
  • Хто стане витрачати свій час на сайт, де панель навігації зливається з фоном?
  • Хто стане повертатись на ресурс, яким не зручно користуватись або який довго завантажується?

Можна ще довго продовжувати цей перелік, але відповідь не зміниться – ніхто. Дизайн повинен бути розроблений так, щоб відвідувач відразу зрозумів, про що сайт і що з його допомогою можна зробити, купити чи замовити. Намагайтеся орієнтуватися на бажання і потреби користувача – розуміння цільової аудиторії забезпечить хорошу відвідуваність сайту і високу конверсію.

Саме тому так важливо, щоб розробкою дизайну сайту займалась команда професіоналів, яка зможе комплексно підійти до проекту. Лише кваліфіковані спеціалісти зможуть грамотно поєднати сучасні тенденції з вашим фірмовим стилем. В той же час треба розуміти, що сісти і намалювати за кілька годин дійсно якісний продукт неможливо.

Веб-студія Nektaryn: чому варто співпрацювати з нами?

Комплексний підхід


Для того щоб створити ефективний продукт праці одного веб-дизайнера недостатньо. Маркетолог повинен зібрати максимум інформації про нішу в якій працює замовник і визначити ключові потреби цільової аудиторії. На основі цього розробляється маркетингова стратегія, на яку дизайнер має орієнтуватись в процесі робити. Не менш важлива тісна співпраця з розробником, верстальником, SEO-спеціалістом і тестувальником. Всі перераховані спеціалісти є в нашому штаті.


Адаптивний дизайн


Для кожного сайту ми можемо розробити адаптивний дизайн. Це гарантує коректне відображення вашого ресурсу на різних типах пристроїв – мобільних і десктопних. Адаптивний сайт автоматично підганяється під розміри вікна браузера. Користувачу не доведеться збільшувати обрані блоки, щоб випадково не натиснути не туди. Мета такого веб-дизайну – універсальність представлення ресурсу. У Львові веб-дизайнери Nektaryn є одними з кращих у цій сфері.


Мислимо креативно, не забуваючи про користувача


Наші web-дизайнери – прибічники креативних рішень, але вони ніколи не знехтують зручністю заради оригінальності. Креатив приверне увагу користувача, в той час як юзабіліті втримає його на сайті і спонукає повернутись знову. Ми слідкуємо за тим, щоб графічні елементи не зменшували швидкість завантаження ресурсу. Якщо про це не подбати, користувач може вирішити перейти на інший сайт.

Терміни та вартість розробки веб-дизайну у Львові в веб-студії Nektaryn залежать від обсягу роботи та обговорюються індивідуально. Зателефонуйте нам або надішліть свої контакти менеджеру, і він обов’язково зв'яжеться з вами для обговорення співпраці.