Завантаження
Наше кредо

Успіх нашого клієнта – наш успіх

Графічний дизайн – це візуальне послання, що здатне вирішити безліч маркетингових завдань. Наслідком грамотної розробки дизайну є легка ідентифікацію компанії, залучення і утримання уваги потенційного клієнта, інформування та спонукання його до дії.

Послуги дизайну у веб-студії Nektaryn

Веб-дизайн

В нашій студії працюють одні з кращих львівських дизайнерів. Вони знають, як за допомогою грамотного оформлення можна продовжити час присутності користувача на сайті, продати товар чи послугу при мінімальній кількості кліків.

Створення фірмового стилю

Фірмовий стиль працює на впізнаваність бренду і підвищення лояльності до нього. Ми розробимо дизайн, який виділить вашу компанію серед інших, підніме її економічні показники, покаже у вигідному світлі, буде викликати у ваших клієнтів позитивні емоції і бажання з вами співпрацювати. В процесі розробки наші фахівці врахують ключові особливості бізнесу замовника, цільову аудиторію, тенденції розвитку у вашій ніші та специфічні фактори.

Розробка банерів для сайтів та соцмереж

Розробка рекламного банера графічним дизайнером у Львові повинна бути включена в вашу маркетингову стратегію, якщо ви хочете знизити витрати на рекламну кампанію, підвищити впізнаваність бренду і стимулювати потік потенційних клієнтів на сайт. Професійний підхід до банерної реклами підвищить прибуток за рахунок збільшення трафіку і кількості переходів. Банер – перше, з чим стикається потенційний клієнт на сторонніх сайтах, тому важливо, щоб його дизайн був привабливим і направленим на цільового клієнта.

Дизайн поліграфії для зовнішньої реклами

В нашій студії можна розробити дизайн будь-якої друкованої продукції. Ми також працюємо з зовнішньою рекламою: борди, вивіски, сіті-лайти та ін. У нашому штаті працюють фахівці, які добре знайомі з нюансами офсетного друку. Дизайнери зі Львова знають, що необхідно зробити, аби кінцевий продукт був якісним і зручним у використанні. Ми створимо макети, які будуть відповідати фірмовому стилю компанії і сподобаються потенційним клієнтам.

Веб-студія Nektaryn має великий досвід в розробці дизайну для проектів різної складності та масштабу. Ми знаємо, як ефективно презентувати ваш бренд.