Завантаження
Наше кредо

Успіх нашого клієнта – наш успіх

Запорука успішної розкрутки сайту – злагоджена командна робота згідно розробленої професіоналами стратегії. Веб-студія Nektaryn пропонує комплексні послуги з розкрутки сайту в інтернеті, які гарантовано збільшать кількість відвідувачів вашого ресурсу.

переваги розкрутки у веб-студії Nektaryn

Широкий спектр послуг

Дана перевага означає, що замовивши розкрутку сайту у Львові в веб-студії Nektaryn, вам не доведеться шукати спеціалістів з певної сфери на стороні. Ми робимо все самі, адже в нашу команду входять спеціалісти з різних сфер інтернет-маркетингу: seo/smm/ppc-спеціалісти, маркетологи, таргетологи і копірайтери. Комплексний підхід забезпечує синергетичний ефект, тобто все, що ми робимо, в сумі дає більший результат, ніж якщо б кожен вид роботи виконувався в різних компаніях.

Розробка digital-стратегії

Наша ціль – знайти найбільш ефективний шлях розкрутки сайту по ціні, доступній для замовника. Без попередньої розробки digital-стратегії досягнути цього неможливо. Тому перш ніж переходити до конкретних дій, ми аналізуємо цільову аудиторію, особливості певної сфери бізнесу і підбираємо маркетингові канали, які допоможуть досягти поставлених цілей якомога швидше.

Виключно білі методи просування

Ми працюємо на довгостроковий результат, тому свідомо відмовляємось від заборонених методів просування. Наші спеціалісти знають безліч дозволених і працюючих методик, що зроблять сайт популярним. Використання білих методів виключає ймовірність «бану» і різкої втрати позицій в пошукових системах.

Контроль якості на всіх етапах

За це відповідає персональний аккаунт-менеджер, який тримає постійний зв'язок з клієнтом і курирує проект на всіх етапах. Що це дає замовнику? Впевненість в тому, що протягом всієї роботи розкрутка ресурсу буде в руках людини, повністю зануреної в його проект.

Успіх в розкрутці сайту залежить від технологій, компетенцій і щоденної рутинної роботи. Ми не обіцяємо «золоті гори» і потрапляння в ТОП Google в рекордно короткі терміни, але спеціалісти Nektaryn точно знають, що і як потрібно робити, аби інтернет-ресурс став популярним і ефективним.

Якщо у вас є питання стосовно співпраці, зв’яжіться з нами будь-яким ручним для вас способом. Ми відповідаємо на всі дзвінки і електронні листи.