Завантаження

Якісно зроблений сайт сприяє розвитку бізнесу і збільшенню прибутку. Якщо ви хочете переконатись в цьому, не витрачаючи астрономічних сум, варто розпочати зі створення лендінга у Львові в digital-агентстві Nektaryn. Розглянемо, за яких обставин розробка сайту даного типу буде доречною.

В яких випадках варто створити лендінг пейдж?

Перш за все треба розглянути, що таке лендінг. Якщо коротко, то лендінг – це односторінковий сайт, який закликає виконати певну дію. Часто його головною метою є збір контактів клієнтів. Створення лендінг пейдж дає хороші результати в наступних сферах.

  • Виробництво. Інвестиції в landing page – оптимальний варіант для створення бази постійних покупців.
  • Надання послуг. Банки, страхові компанії, агентства нерухомості та приватні підприємці вже давно оцінили ефективність даного інструмента.
  • Продаж унікального продукту чи послуги. Конкретність пропозиції на односторінковому сайті дозволяє збільшити прибуток.
  • Організація семінарів та конференцій. Лендінг дозволяє оформити продаж квитків і збільшити число присутніх.
  • Тестування нової ніші. Лендінг пейдж – це зручний спосіб вимірювання попиту на новий товар або послугу.

Лендінг пейдж використовують, щоб мотивувати користувача зареєструватися/підписатися на розсилку, придбати товар/послугу, скачати/встановити додаток.

Етапи розробки landing page

Маркетинговий аналіз

Сюди входить аналіз ніші, конкурентів і цільової аудиторії. Завдання нашої команди – створити проект, якому потенційні клієнти нададуть перевагу з-поміж десятків інших. В процесі маркетингового аналізу ми визначаємо, які групи користувачів можуть зайти на сайт і за яких умов вони можуть здійснити певну дію.

Створення прототипу і дизайну

Прототип – це карта майбутнього сайту. Він схематично зображає структуру лендінгу, місцезнаходження тексту, відео, зображень, посилань і т.п. Під час розробки лендінг пейдж може бути створено декілька прототипів. Працюючи над дизайном, ми керуємось принципами доцільності, зручності і лаконічності. Робота над візуальною концепцією проходить при тісній співпраці з клієнтом.

Верстка і програмування

Даний етап передбачає втілення в реальність створеного дизайнером макету сайту. Ми прихильники адаптивної верстки, яка забезпечує однакове відображення сайту на різних пристроях і підлаштовується під різні браузери.

Створення контенту

Мова йде як про текстовий, так і про візуальний контент. Етап створення контенту не можна недооцінювати, адже від якості рекламного тексту значною мірою залежить, чи відгукнуться відвідувачі сайту на вашу пропозицію.


Тестування

Це завершальний етап розробки сайту, який дозволяє оцінити якість готового проекту. Він націлений на пошук помилок. Тестувальник визначає, наскільки зручно користуватись сайтом і чи працює весь функціонал, вказаний в брифі.


Просування


Ціна лендінг сторінки значною мірою залежить від того, чи ви замовляєте дану послугу. Мова йде про комплекс робіт, спрямованих на оптимізацію і просування сайту в пошукових системах. Без просування практично неможливо залучити на сайт користувачів, зацікавлених у вашому товарі чи послузі.

Якщо ви сумніваєтесь, чи буде landing page ефективна для вашого бізнесу, звертайтесь за консультацією в веб-студію Nektaryn. Ми допоможемо вам знайти найкраще рішення. Сайти, які створюються в нашу агентстві – це швидкий і доступний спосіб запустити новий бізнес чи розширити уже наявний.