Завантаження

Лише забезпечивши сайту високі позиції в пошукових системах, можна сподіватись регулярного потоку відвідувачів. Саме тому послуги, пов’язані з оптимізацію та просуванням сайтів такі затребувані. Чому просування веб-сайту варто довірити digital-агентству Nektaryn і як ми працюємо? Мова про це піде далі.

Чому просування сайту в пошукових системах варто довірити нам?

Біле SEO-просування сайту.Спеціалісти веб-студіїї Nektaryn не застосовують заборонені методи просування сайту в інтернеті. Ми розвиваємо проекти за допомогою експертного контенту, удосконалення юзабіліті, органічного збільшення зовнішніх посилань та інших дозволених і ефективних методів.

Занурення в бізнес клієнта.Ще зовсім недавно головна ціль більшості SEO-спеціалістів була одна – будь-якою ціною потрапити в ТОП видачі. На даний момент такий підхід себе вичерпав. Тому ми пропонуємо клієнтам просування інтернет-сайту, що базується на створенні якісного контенту і роботі з трафіком, а не на досягненні тимчасових перших позицій в пошукових системах.

Перевірена схема роботи. Наша схема роботи заснована на використанні актуальних методик, комплексному підході і щоденній рутинній роботі. Ми працюємо ретельно, методично, згідно із затвердженою обома сторонами стратегією розвитку ресурсу.

Вартість просування сайту визначається індивідуально. Щоб взнати, скільки коштує просування сайту в конкретному випадку, зв’яжіться з нашим менеджером.

Як ми працюємо?

Технічний аудит , аналіз конкурентів та юзабіліті сайту

Перед тим як починати SEO-оптимізацію сайту, ми визначаємо його проблемні місця. Без технічної оптимізації сайту займатися розкруткою немає сенсу. Аудит юзабіліті дозволяє виявити недоліки в архітектурі, функціоналі, інтерфейсі і контенті, які призводять до зниження конверсії. Аналіз існуючої конкуренції дозволяє прогнозувати майбутні результати та визначити приблизні терміни розкрутки сайту.

Розробка стратегії

Шляхи СЕО-оптимізації сайту залежать від особливостей бізнесу, регіону, бюджету і конкуренції, а також від типу і стану ресурсу. Готова стратегія включає чіткий графік проекту де вказано, коли і що буде реалізовано. Від того, наскільки професійно вона буде реалізована, залежать не лише позиції сайту у видачі пошукових систем, але і конверсія.

Створення семантичного ядра

Це один з ключових етапів пошукової оптимізації сайтів. Він передбачає формування максимально повного переліку ключових запитів для веб-ресурсу. Ми виділяємо найбільш перспективні запити, після чого сегментуємо і кластеризуємо їх. Пошукові запити підбираються відповідно до сфери бізнесу та термінів розкрутки сайту.

Внутрішня оптимізація сайту

Ціль даного етапу привести сайт у відповідність з вимогами пошукових систем. В процесі SEO-оптимізації сайту у Львові в нашому агентстві кожна веб-сторінка оптимізується під конкретні запити, проводиться перелінкування сторінок та ін. Внутрішня SEO-оптимізація спрямована на підвищення якості ресурсу, що дає можливість отримати максимум від подальшої розкрутки.

Зовнішня оптимізація сайту

Мова йде про залучення аудиторії всіма доступними способами: створення і просування контенту, просування сайту в соціальних мережах, розміщення статей та посилань, купівля реклами тощо. З нашою допомогою ваш ресурс отримає лише якісні посилання. Сайти-донори відбираються по визначеним параметрам. Ми також використовуємо технології крауд-маркетингу.

Аналіз і корекція обраної стратегії

Цей етап допомагає визначити найбільш ефективні способи розкрутки, в які варто вкладатись більше. Такий підхід дозволяє скорегувати ціну просування сайту. Аналіз стратегії базується на даних статистики.