Завантаження

Цілі, яких вам допоможе досягнути розробка web-сайту

Онлайн-торгівля. Навіть якщо ви не плануєте створювати інтернет-магазин, власний сайт принесе вам додатковий прибуток і збільшить товарообіг. Суттєво зросте ваша популярність і впізнаваність, що в будь-якому випадку окупить вартість розробки сайту.

Сайт – обов’язковий компонент будь-якої сфери бізнесу. Якщо ви шукаєте надійного партнера, що надасть повний комплекс послуг з створення, розвитку та супроводу веб-проекту, замовляйте розробку сайту у Львові в веб-студії Nektaryn.

ПРИЧИНИ ЗВЕРНУТИСЬ ДО НАС

1. Професійна розробка сайтів, які«любить» Google

Професіоналізм веб-студії Nektaryn проявляється не в словах, а в характеристиках наших проектів. Ми готові розробити сайт, який буде:

  • адаптивним (адекватно відображатиметься на моніторах різного розміру і екранах мобільних пристроїв);
  • зручним в користуванні (будь-хто зможе швидко розібратись в функціоналі);
  • SEO-оптимізованим (займатиме високі позиції в видачі пошукових систем).

Веб-студія Nektaryn займається не лише розробкою, але й просуванням сайтів.

Кваліфіковані спеціалісти з досвідом розробки сайтів різного типу

в нашу команду входять розробники, програмісти, дизайнери, маркетологи, таргетологи, тестувальники, smm/seo/ppc-спеціалісти і копірайтери з багатим досвідом роботи. Тому ми виконуємо у Львові розробку сайтів різного типу:

  • лендінг пейдж;
  • інтернет-магазини;
  • сайти-візитки;
  • корпоративні сайти.

Наші спеціалісти знають, яким повинен бути кожен з названих типів сайтів. У нас є досвід реалізації

Комплексна підтримка сайту

Щоб вкладені в інтернет-проект кошти окупилися, необхідно його розвивати. Важливою складовою даного процесу є підтримка, що представляє собою дії, спрямовані на обслуговування потреб веб-сайту. Сюди входить технічна і графічна підтримка, а також своєчасне оновлення сайту.

ЕТАПИ РОЗРОБКИ

Створення концепції

Концепція створюється в тісному співробітництві з замовником. Одним із її ключових етапів є розробка структури сайту. В процесі розробки інтернет-сайтів у Львові ми проводимо маркетинговий аналіз ринку. Це дозволяє зрозуміти, яке рішення буде найкращим.

Проектування інтерфейсу

Щоб ефективно справлятись з покладеними на нього завданнями, сайт має мати зручну та зрозумілу для користувачів структуру. Тому під час проектування ми враховуємо поведінкові чинники.

Дизайн сайту

Ми проти шаблонних рішень. Наша ціль – визначити, в чому ваша особливість, і відобразити це в дизайні сайту. Дизайнери Nektaryn знайдуть найкраще графічне відображення вашої сфери діяльності.

Верстка та програмування

Верстальник реалізує макет сайту, встановлює і підключає модулі і програмні компоненти, які були затверджені на попередніх етапах. Nektaryn створює сайти, адаптивні до перегляду на будь-якому пристрої.

Створення контенту

Допоможемо в створенні унікального контенту для усіх сторінок. Оптимізуємо тексти так, щоб вони займали високі позиції в пошукових системах. Наші копірайтери знають, як за допомогою тексту перетворити випадкового відвідувача сайту в лояльного клієнта.

Тестування

Перед запуском ресурсу тестувальники перевірять коректність його роботи, налаштують веб-аналітику і виправлять помилки. Для тестування наші спеціалісти використовують як спеціальні програмні інструменти, так і ручну перевірку.

Наш project-менеджер в будь-який момент зможе надати вам інформацію про те, на якій стадії знаходиться проект. Вже зараз, ви можете взнати, скільки коштує розробка сайту в нашому агентстві. Ціна розробки сайту залежить від складності і об’єму робіт.

Замовте розробку сайту в веб-студії Nektaryn. Будьте на крок попереду!