Завантаження
Наше кредо

Успіх нашого клієнта – наш успіх

Створення сайту – це надійний фундамент для подальшої успішної діяльності в мережі. Але для того, щоб ресурс стабільно працював і приносив прибуток, мало одноразово замовити послугу розробки. Важливо подбати про розвиток сайту. Для цього і існує послуга підтримки сайту у Львові.

Обслуговування та пітримка сайтів у веб-студії Nektaryn

Розкрутка

Сюди входить як просування сайту в пошукових системах (SEO), так і комплексний інтернет-маркетинг. В нашу команду входять досвідчені маркетологи, таргетологи seo/ppc/smm-спеціалісти і копірайтери, які організують маркетингову компанію, що приверне увагу вашої цільової аудиторії.

Вдосконалення функціоналу

В необхідності вдосконалення функціоналу ви переконаєтесь, як тільки почнете отримувати зворотній зв'язок від користувачів. Окресліть проблему, з якою стикнулися ви чи відвідувачі вашого ресурси, а ми подбаємо про її розв’язання. Відділ підтримки сайтів у Львові в агентстві Nektaryn працює оперативно і якісно.

Технічна підтримка

Часто в процесі адміністрування непрофесійні користувачі або власники роблять технічні помилки, які негативно відображаються на функціонуванні ресурсу. Від компетентності фахівців залежить чи сайт зможе працювати в режимі 24/7. Наші спеціалісти готові забезпечити технічну підтримку сайтів. Ми знаємо, як захистити сайт від атак хакерів, спроб злому і вірусів.

Оновлення контенту

Далеко не всі мають час для самостійного оновлення інформації на сайті. Ми готові створити і опублікувати для вас будь-які матеріали: новини, статті, оголошення, описи нових товарів тощо. Вам просто потрібно буде лише окреслити, який контент потрібен.

Перераховані послуги ми надаємо як в комплексі, так і окремо. В Nektaryn підтримкою вашого ресурсу буде займатися команда професіоналів зі значним практичним досвідом. Навіть якщо ваш веб-сайт розробляла інша компанія, у нас ви можете отримати повний комплекс обслуговування та підтримки.

Сьогодні на ринку можна побачити різну вартість підтримки сайту. Низькі ціни на підтримки сайту можуть приваблювати, але так ви ризикуєте нашкодити ресурсу. Обслуговування веб-ресурсу не та сфера, де варто економити.