Завантаження

Брендбук – це документ, який об'єднує весь обсяг інформації про бренд від основ його філософії і стратегії позиціонування до принципів візуальної ідентифікації. Даний інструмент дозволяє отримати цілісне відображення символів бренду. При відсутності єдиного набору стандартів, кожен дизайнер і маркетолог, якого ви будете залучати для реалізації тих чи інших цілей, буде втілювати власні, а не ваші ідеї. Такий підхід суттєво знижує показники впізнаваності бренду.

Принципи розробки брендбуку

Перш ніж замовляти розробку brandbook необхідно розуміти, що таке завдання потребує командної роботи. Цей маркетинговий інструмент повинен містити велику кількість інформації, впорядкувати яку одному спеціалісту не під силу.

Грамотно спроектований брендбук підвищує показники впізнаваності компанії і економить час, необхідний для знайомства нових спеціалістів з компанією. Це ефективний інструмент просування і формування іміджу бізнесу. Він оптимізує витрати, спрямовані на розробку маркетингових заходів, а також скорочує зусилля і час, необхідний для їх підготовки. Об’єм визначається індивідуально і залежить від потреб бренду.

Бренди, як і світ навколо, постійно змінюються. Тому варто час від часу переглядати та оновлювати свій brand book. Правила використання фірмового стилю повинні співпадати з поточними цілями і цінностями вашої компанії.

Чому створення брендбуку варто довірити саме нам?

Високий професійний рівень спеціалістів

Розробка брендбуку – багатокомпонентний процес, що потребує злагодженої співпраці спеціалістів різного профілю. В веб-студії Nektaryn над вашим проектом будуть працювати дизайнер, маркетолог і копірайтер. У нас молода команда, що слідкує за трендами в сфері брендингу і може запропонувати свіжі креативні рішення. Розробка brandbook повинна здійснюватися фахівцями, адже від якості цього інструменту залежить цілісність образу компанії при комунікації з цільовою аудиторією.

Скрупульозний підхід до розробки концепції

Якщо концепція обрана правильно, то готовий брендбук істотно полегшує діяльність компанії і допомагає регламентувати безліч робочих моментів. При розробці проекту ми враховуємо:

  • специфіку конкретної сфери бізнесу;
  • напрями діяльності компанії;
  • цільову аудиторію;
  • тенденції у вашій ніші ринку.

Перш ніж почати роботу ми перевіряємо, наскільки наша стратегія співпадає з баченням замовника. Чудово, якщо клієнт може навести приклад бренд буку, який йому подобається. Так наші спеціалісти будуть знати, що рухаються в правильному напрямку.

Гнучкі умови співпраці

Наш досвід роботи з брендбуками показує, що кожен проект потребує індивідуального підходу. Тому в цій сфері ми не використовуємо стандартизовані тарифні плани. На основі бюджету, який ви готові витрати на розробку brand book, ми сформуємо для вас оптимальну пропозицію. Ціна проекту визначається на основі запитів замовника, складності і часу, необхідного на виконання роботи.

Якщо вас цікавить створення потужного інструменту маркетингової політики, зв’яжіться з нашим менеджером вже сьогодні. Консультація безплатна і ні до чого вас не зобов’язує.