Завантаження

Фірмовий стиль – це сукупність візуальних образів і форм, підпорядкованих єдиній концепції. Вони працюють на впізнаваність бренду і підвищення лояльності до нього. Якщо ви хочете створити солідний образ в очах партнерів і потенційних клієнтів, тоді звертайтеся в Nektaryn, адже створення фірмового стилю – це те, в чому ми розбираємося.

Чому так важливо розробити власний фірмовий стиль?

Розробка фірмового стилю неминуче тягне за собою:

  • сприйняття бренду в будь-якому його прояві: від логотипу до сайту і банерної реклами;
  • покращення економічних показників;
  • підвищення впізнаваності компанії;
  • налагодження маркетингових зв'язків.

Всі елементи фірмового стилю підприємства повинні транслювати вашу філософію і цінності. Ми розробимо концепцію, яка виділить вас серед конкурентів, викличе у потенційних клієнтів і партнерів бажання співпрацювати з вами.

Розроблений фірмовий стиль можна відтворити на будь-якому носії: сайті, корпоративній поліграфії (бланки, візитки, упаковка), сувенірній продукції для партнерів та клієнтів, канцелярії, елементах офісного інтер’єру, обладнанні для виставок та конференцій (стенди, буклети).

Як ми працюємо?

Заповнення брифу

Бриф – це документ, в якому фіксуються всі побажання клієнта і інша необхідна для роботи інформація. Він дозволяє нам зрозуміти, чого саме очікує замовник. Щоб результат роботи виправдали очікування, виконавець повинен спиратися на точну і достовірну інформацію – про завдання, які клієнт хоче вирішити, про бізнес і цільову аудиторію. Нарешті, про те, якими сам замовник бачить елементи свого фірмовий стилю, упаковку для прикладу.

Розробка концепції

В процесі розробки концепції проекту ми орієнтуємося на цільову аудиторію та специфіку бізнесу замовника, особливості конкретних напрямів діяльності компанії та актуальні тенденції в ніші. Одна з ключових цінностей нашої компанії – ініціативність. Тому ми не зупиняємося на одній ідеї, а шляхом мозкового штурму формуємо безліч концепцій.

Створення фірмового стилю або його окремих компонентів

До зразкових елементів фірмового стилю можна віднести логотип, шрифт, брендинг і берендбук. Наші спеціалісти знають, як зробити кожен з названих компонентів максимально ефективним. Кожен елемент фірмового стилю повинен:

  • легко читатися
  • привертати увагу і запам'ятовуватися
  • мати приємну кольорову гаму
  • відображати специфіку компанії

Наша мета – вручити вам не просто дизайн-макет, а ефективний інструмент для формування у потенційних клієнтів довіри до вашої продукції чи послуг. Саме по фірмовому стилю цільова аудиторія буде судити про те, що відбувається всередині вашої компанії, наскільки вона успішна і чи варто з нею співпрацювати.

Передача готового проекту

На даному етапі ми обговорюємо з клієнтом результати роботи. При необхідності вносяться корективи. В процесі роботи над проектом ми притримуємось визначеного наперед календарного плану, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте готові матеріали вчасно.

У нашій студії працюють фахівці, які відповідально відносяться до своєї роботи, мають великий досвід і наділені талантом, тому замовити розробку фірмового стилю у Львові – мудре рішення, яке не варто відкладати. За роботу над вашим проектом буде відповідати креативна група молодих спеціалістів, які готові вирішити будь-яке завдання і добре орієнтуються в сучасних трендах.