Завантаження

Комплексний інтернет-маркетинг – це не просто розміщення реклами в інтернеті, а найбільш ефективне рішення для бізнесу, що охоплює всі можливі канали для залучення клієнтів. Спеціалісти digital-агентства Nektaryn знають, як з його допомогою досягти високих результатів.

Як ми працюємо?

Клієнтів, які замовляють рекламу в інтернеті у Львів в digital-агентстві Nektaryn, чекають три етапи співпраці.

  • Спілкування з менеджером. На даному етапі відбувається збір інформації по проекту і складання комерційної пропозиції на підставі експрес-аудиту.
  • Формування проектної групи. Проектна група формується в залежності від специфіки та цілей проекту. Менеджер з продажу передає всю інформацію по проекту групі. Аккаунт-менеджер зв'язується з клієнтом і розповідає деталі роботи та схему взаємодії.
  • Робота над проектом. Всі завдання узгоджуються з клієнтом, а якість їх виконання контролюється аккаунт-менеджером, що відповідальний за конкретний проект.

Вирішили замовити рекламу через інтернет у Львові? Тоді зв’яжіться з нами вже сьогодні. Можливість збільшити свої прибутки не варто відкладати на потім!

Що ви отримаєте, замовивши просування сайту в Nektaryn?

Широкий перелік послуг

Замовивши інтернет-рекламу у Львові в веб-студії Nektaryn, ви будете мати справу з командою різнопланових спеціалістів. Ключові напрями, з якими ми працюємо:
- SEO-просування;
- контекстна реклама(PPC);
- просування в соціальних мережах(SMM).
Окрім seo/smm/ppc-спеціалістів в наш штат входять маркетологи, таргетологи і копірайтери. Зазначимо, що ціни на рекламу в інтернеті у Львові більш ніж прийнятні. Щоб переконатись у цьому, зв’яжіться з нашим менеджером.

Зріст кількості відвідувачів

Не існує універсального рецепту, який зробить сайт популярним. Але в digital-агентстві Nektaryn знають, що успіх значною мірою залежить від того, чи сайт зручний і корисний для відвідувачів. Не менш важливою є грамотна технічна оптимізація. Ми зробимо все можливе, щоб ваш ресурс відповідав перерахованим критеріям.

Вихід сайту в ТОП пошукової видачі

Nektaryn використовує лише білі методи просування. Ми виконуємо повний комплекс робіт по оптимізації: від технічних моментів до написання текстів. SEO-спеціаліст визначає найбільш перспективні ключі, які дадуть швидкий результат. Ми не обіцяємо клієнтам «золоті гори», зате з методами, які використовують наші спеціалісти сайт точно не постраждає від санкцій пошукових систем, до чого часто призводять сірі і чорні прийоми розкрутки.

Високу конверсію

Конверсія сайту – це відношення користувачів, що зробили цільову дію до загальної кількості відвідувачів. Спеціалісти Nektaryn працюють над тим, щоб сайт спонукав відвідувачів до конкретних дій та перетворював їх із потенційних замовників на постійних клієнтів. Ми зацікавлені в підвищені конверсії вашого сайту, адже від ваших прибутків залежить і наш дохід.
Індивідуальний підхід до роботи над веб-ресурсом
Оскільки ми звертаємо увагу на індивідуальні особливості бізнесу, ви зможете спостерігати позитивні результати в тривалій перспективі. Аудит трендів інтернет-маркетингу дозволяє нам знаходити цікаві, доступні та результативні рішення.