Завантаження

Створення сайту – перший крок до успіху вашого бізнесу в мережі інтернет. Щоб інвестиції в ресурс окупилися, і він зміг повноцінно функціонувати, стаючи джерелом прибутку, важливо підтримувати його роботу. Обслуговування сайтів – головний інструмент, який допоможе в розвитку ресурсу.

Переваги обслуговування сайтів в веб-студії Nektaryn

Послуга обслуговування сайту з допомогою наших спеціалістів вирішує очевидні проблеми простим і вигідним способом. Звертаючись в Nektaryn, ви отримуєте:

  • підтримку кваліфікованих спеціалістів різного профілю;
  • економію часу і грошей;
  • підвищення позицій в пошукових системах;
  • своєчасне оновлення сайту;
  • оперативне вирішення технічних проблем;

консультації по будь-яким питанням, пов’язаним з підтримкою сайту.
Ми надаємо послуги як разово, так і на постійній основі. Менеджер обговорює з клієнтом завдання, які треба виконати і їх вартість.

Ваші конкуренти не стоять на місці. Їх ресурси розвиваються і просуваються, випереджаючи або витісняючи ваш веб-сайт з ТОПу пошукових систем. В такій ситуації не можна затягувати вирішення проблем, пов'язаних з некоректною роботою веб-проекту. Зверніться в Nektaryn вже сьогодні – і отримайте безплатну консультацію.

Актуальність обслуговування сайтів

Обслуговування сайтів – це комплекс робіт, спрямованих на забезпечення стабільної роботи веб-ресурсу. Технічна підтримка убезпечить сайт від збоїв в роботі, шкідливих програм, зломів, крадіжки паролів і конфіденційної інформації. Контроль оренди доменного імені та хостингу допомагає сповістити власника веб-продукту про завершення орендного терміну послуг, що збереже обрану платформу та ім'я сайту.

Резервна копія сайту збереже ресурс і його наповнення. Це допоможе відновити дані в екстреній ситуації. Обслуговування також передбачає усунення помилок в роботі ресурсу. Діагностика та видалення вірусів допомагає убезпечити ресурс від зломів, блокування функціонування ресурсу, розміщення на ньому вірусних даних, реклами, спаму та ін.


Не в кожній компанії є кваліфікований IT-адміністратор, який може виконувати обслуговування сайту. В результаті ресурс морально старіє, знижується рейтинг в пошукових системах, швидкість завантаження ресурсу і, як результат, кількість клієнтів і прибуток. Щоб цього не сталося необхідно скористатися послугами професіоналів.