Завантаження

Інформація – перше, що прагне отримати клієнт, коли приходить на сайт. Аудиторії потрібна інформація про ваші товари і послуги, про терміни доставки і вартість, про вашу надійність і репутацію. Все це є контент, який повинен бути актуальним і цікавим для цільової аудиторії.

Чому створення контенту для сайту варто довірити саме нам?

  • В команді Nektaryn працюють seo-спеціалісти, копірайтери та дизайнери з багатим досвідом роботи.
  • Всі тексти вичитуються професійним редактором, тому вони позбавлені друкарських, орфографічних і стилістичних помилок. Ми вміємо просто викладати навіть найскладнішу для розуміння інформацію і подавати її у вигідному світлі.
  • Ми розробимо стратегію інформаційного розвитку вашого ресурсу, яка дозволить правильно сфокусувати зусилля.
  • Наші спеціалісти проведуть аналіз контенту, розміщеного на сайті і дадуть рекомендації по його покращенню.
  • Верстка матеріалів буде проведена відповідно до вимог пошукових систем і принципів юзабіліті.

Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені в тому, що ваш сайт сподобається як користувачам, так і пошуковим системам, тому що буде своєчасно наповнюватися унікальним і цікавим контентом. Вам не доведеться наймати ще одного співробітника, відповідального за оновлення контенту. Наш фахівець буде регулярно надавати вам звіти про виконану роботу.

Контент підтримка від веб-студії Nektaryn

Створення і публікація текстів

Якісні тексти – одна з головних складових високої конверсії. Вони мотивують людей робити покупки чи замовляти послуги. В той же час, регулярне оновлення контенту сприяє підвищенню рівня довіри до вашого ресурсу з боку пошукових систем. Ми пишемо тексти для людей, не забуваючи при цьому про вимоги пошукових систем. Хороші тексти – це інвестиції, які окупаються. Причому, швидше, ніж може здаватися.

Створення і публікація візуального контенту

Більшість сучасних людей не витрачає час на неспішне читання, а швидко гортає сторінки сайту. І якщо текст, не доповнений підхожими ілюстраціями чи фото, шанси, що його помітять, суттєво зменшуються. Послуга з пошуку, оптимізації і публікації візуального контенту особливо актуальна для інтернет-магазинів, де необхідно регулярно публікувати сотні фото товарів.