Завантаження

Щоб логотип став інструментом розкрутки бізнесу, він повинен відповідати ряду вимог: бути унікальним і універсальним, лаконічним, добре запам'ятовуватися і асоціюватися з вашою продукцією, а також нести потужний інформаційний та емоційний меседж. Створення логотипу з усіма перерахованими характеристиками пропонує веб-студія Nektaryn.

Розробка логотипу в digital-агентстві Nektaryn

В процесі розробки логотипів ми враховуємо всі нюанси, які впливають на їх сприйняття, а саме:

  • специфіку бізнесу;
  • масштаб компанії;
  • внутрішні цінності і філософію бренду;
  • цільову аудиторію;
  • сферу використання (поліграфія, соцмережі та ін.);
  • побажання замовника стосовно стилю, використання певних графічних елементів і кольорової гами.

Логотип повинен бути впізнаваним і простим. Важливо, щоб він легко запам'ятовувався. Хороший фірмовий знак добре виглядає на різних носіях. Успіху також сприяє схожість з відомим символом. Яскравим прикладом подібного логотипу є фірмовий знак компанії Apple.

Як ми працюємо?

Створення креативної групи


За ваш проект буде відповідати креативна група молодих фахівців, готових вирішити завдання будь-якої складності. Діючи злагоджено і активно, ми виконуємо поставлені завдання якісно і в рекордно короткі терміни. Наші експерти знають всі тонкощі своєї роботи. Проекти розроблені в Nektaryn унікальні як в плані візуального образу, так і з точки зору PR-стратегії.


Обговорення завдання з замовником


Перед початком розробки логотипу ми детально оговорюємо майбутній проект. Для нас важливо почути думки клієнта, зрозуміти його бачення і обговорити їх, спираючись на досвід і професіоналізм. В результаті бачення роботи стає ясніше як клієнтові, так і креативній групі.


Розробка різних варіантів дизайну майбутнього логотипу


Наші дизайнери не люблять очевидних рішень, зате мають звичку влаштовувати мозкові штурми і генерувати велику кількість варіантів. Ми працюємо з різними видами логотипів. Все це для того, щоб в результаті ви отримали не просто красивий символ, а візуальну концепцію вашої компанії. При необхідності ми можемо модифікувати вже існуючий фірмовий знак, зробити його більш сучасним, мінімалістичним, зберігши при цьому початковий задум.


Доведення до ідеалу узгодженого варіанту

Логотип – це ключовий спосіб ідентифікації бренду, який виділяє її серед конкурентів. Тому в даній сфері ми перфекціоністи. Доведення проекту до досконалості відбувається на основі коментарів замовника. Створити логотип, який стане обличчям бренду і зможе ефективно виконувати рекламні функції – саме те, чого прагнуть досягти наші дизайнери. Ефективність обраних нами рішень забезпечують досвід і знання.

Відсутність лого або його погане виконання негативно відображається на іміджі компанії. В веб-студії Nektaryn ви можете створити логотип, який підвищить впізнаваність компанії і стане основою для ефективної комунікації з цільовою аудиторією. Проект буде виконаний у визначений термін і з урахуванням всіх ваших вимог і побажань.