Завантаження

Відсутність просування в соціальних мережах (SMM )– це свідома відмова від ефективного рекламного ресурсу, який може суттєво збільшити ваші прибутки. Якщо у вас є бізнес, але немає часу на його розкрутку в соцмережах, ми зробимо всю роботу за вас. Що таке SMM і чому його варто замовити СММ-просування у Львові в веб-студії Nektaryn?

Чому вам потрібен SMM?

SMM (Social Media Marketing) – це створення і супровід сторінок чи спільнот в соціальних мережах. Професійне просування сайтів у соціальних мережах дозволяє досягнути наступних цілей:

  • збільшення лояльності клієнтів;
  • зростання впізнаваності бренду;
  • підвищення відвідуваності сайту;
  • інформування про рекламні акції, нові продукти/послуги.

Ціни на просування в соціальних мережах залежить від низки чинників: сфера бізнесу, популярність бренду, специфіка аудиторії. Для роботи з кожним проектом розробляється індивідуальна стратегія, тому точну вартість можна взнати лише після заповнення брифу.

Які послуги ми надаємо?

Налаштування реклами

Завдяки спеціальним настройкам SMM-спеціалісти агентства Nektaryn домагаються максимальної результативності реклами і підвищують коефіцієнт конверсії при мінімальних витратах. Наші спеціалісти працюють над цілями з вимірюваними показниками. Ми подбаємо не лише про налаштування реклами, але і про дизайн та наповнення вашої сторінки в соцмережах.

Контент-маркетинг

Основою контент-маркетингу є створення експертного контенту. Щоб підвищити лояльність клієнтів, ми розповідаємо про особливості вашого бізнесу, робимо привабливі публікації, якими хочеться поділитися, а також працюємо над залученістю аудиторії. Контент, який створюють наші спеціалісти, обговорюють, коментують і лайкають.

Залучення цільової аудиторії

Nektaryn займається організацією і проведенням заходів, спрямованих на збільшення кількості підписників: акції, конкурси, флешмоби тощо. Ми знаємо, як достукатися до кожного, причому в підхожий момент і з правильною пропозицією. Досліджуючи цільову аудиторію, наші спеціалісти мають на меті дізнатися, ким є ваші потенційні клієнти, що їм подобається, які у них проблеми, що їх хвилює і як їх зацікавити вашим продуктом чи послугою.

В Nektaryn над вашим SMM-проектом будуть працювати SMM-спеціаліст, маркетолог, таргетолог, копірайтер і дизайнер. Хочете, щоб наші фахівці ознайомилися з вашим бізнесом, докладніше пояснили, що таке СММ, і підготували комерційну пропозицію? Тоді зв’яжіться з нашим менеджером по телефону або залиште свої контакти.