Завантаження

Багато-хто відмовляться від створення власного сайту, думаючи, що це потягне за собою великі витрати. Якщо ви не бачите необхідності чи не готові вкладати кошти в створення веб-ресурсу з широким функціоналом і значним об’ємом інформації, найкраще рішення – створити сайт-візитку у Львові в веб-студії Nektaryn. Розгляньмо, чому цією можливістю не варто нехтувати.

Що таке сайт-візитка?

Сайт-візитка – це свого роду віртуальна візитна картка: невеликий сайт, що дозволяє отримати уявлення про діяльність компанії чи приватної особи. Як правило, він містить дані про пропоновані товари або послуги, прайси, заявки для зворотного зв'язку і контакти.

Сайт-візитка розміщується в інтернеті не лише для того, щоб ознайомити потенційних клієнтів з інформацією про певну компанію, особу, товар чи послугу. Він покликаний формувати позитивне враження і зацікавленість. Даний маркетинговий інструмент справляє на інтернет-користувачів такий же вплив як рекламна вивіска.

Такий сайт ідеально підійде для приватних підприємців і тих, хто надає послуги одноосібно: адвокати, консультанти, художники, репетитори і т.д. Візитка – це також хороше рішення для невеликих компаній, які тільки починають діяльність. Якщо розробкою сайту займались професіонали, пізніше його можна буде розвинути до повноцінного корпоративного ресурсу, доповнити сервісами або перетворити на інтернет-магазин.

Етапи розробки сайту-візитки

Визначення цілей і завдань проекту

Перед розробкою сайту клієнт заповнює бриф. Він складається з питань, що допомагають зрозуміти специфіку діяльності замовника, а також з'ясувати завдання, які має вирішувати ресурс. Заповнений бриф дозволяє сформувати остаточну вартість сайту-візитки.

Бізнес-аналіз

Перш ніж почати розробку ми аналізуємо особливості компанії, товару чи послуги, про яку буде розповідати сайт, а також виділяємо ключові характеристики ніші. Наша ціль – визначити всіх можливих конкурентів, їх слабкі і сильні сторони. Завдяки цьому можна сформувати успішну маркетингову стратегію.

Проектування інтерфейсу та дизайну

Розробники Nektaryn створюють кілька проектів, з яких клієнт обирає один. Даний етап відіграє ключову роль, адже саме дизайн формує перше враження. Значення має все: кольорова гамма, шрифт, графічні елементи, розташування меню і т.д. Перед запуском ви зможете ознайомитись з прототипом майбутнього ресурсу. Приклади сайтів-візиток, розроблених нашими спеціалістами, представлені в портфоліо.

Верстка та програмування


Створення сайту візитки – досить швидкий процес, адже переважно такий ресурс складається всього з декількох сторінок і має просту однорівневу структуру. Ми розробляємо сайти на основі сучасних технологій, що дозволяє легко редагувати інформацію, розміщену на такому ресурсі.


Тестування


Тестувальник перевіряє роботу сайту на різних пристроях, операційних системах і браузерах. Виконується юзабіліті-тестування, що дає можливість визначити, наскільки зручним і зрозумілим буде інтерфейс для кінцевого користувача. Якщо помилки є, ми їх знайдемо і усунемо.

Веб-студія Nektaryn створює не просто красиві веб-ресурси, а ефективно представляє товари або послуги, які можете надати ви чи ваша компанія. Створення сайту-візитки – швидкий і бюджетний спосіб розширити коло клієнтів. Не відкладайте таку можливість на потім. З’ясуйте деталі вже сьогодні.