Завантаження

Корпоративний сайт – обов'язковий пункт у списку «must have» для представників бізнесу. За сучасних умов, якщо ваша компанія не представлена в інтернеті, можна вважати, що вашого бізнесу не існує. Щоб швидко виправити ситуацію, звертайтесь в веб-студію Nektaryn.

Для чого потрібен корпоративний сайт?

Корпоративний сайт – це презентація компанії в інтернеті. Ресурс може бути внутрішнім або зовнішнім. Внутрішній корпоративний сайт містить важливі для бізнесу дані. Тут і структура, і новини фірми, і контакти працівників, і архівні дані, і актуальні бази. Зовнішній ресурс відкритий для будь-якого користувача. Він може містити інформаційні дані про компанію, каталог товарів, новини ринку і т.п.

Наявність корпоративного сайту дозволяє:

  • просувати компанію на ринку;
  • підтримувати зв'язок з партнерами і клієнтами;
  • формувати імідж;
  • зберігати інформацію (наприклад, в базі даних);
  • інтегрувати всі бізнес-системи компанії;
  • організувати взаємодію між співробітниками компанії.

Перед тим створювати корпоративний сайт подумайте про цілі і завдання проекту. Не менш важливо визначити цільову аудиторію, головних конкурентів і ключові особливості своєї компанії.

Що ви отримаєте, звернувшись до веб-студії Nektaryn?

Системний підхід до розробки

Відпрацьована система розробки корпоративних сайтів дозволяє нам дотримуватися балансу ціни, якості і швидкості. Наш системний підхід – це шлях від первинної аналітики завдань проекту до підтримки готового сайту і реалізації маркетингової стратегії.

Результативне просування створеного проекту

Його забезпечують SMM/SEO/PPC-спеціалісти. SMM-спеціаліст буде просувати ваш сайт в соціальних мережах, в той час як SEO-спеціаліст займатиметься внутрішньою і зовнішньою оптимізацією. PPC-спеціаліст відповідає за контекстну рекламу. Створюючи корпоративний сайт у Львові в веб-студії Nektaryn, ви можете поєднати розробку проект у з просуванням.

Подальша підтримка

Ефективний корпоративний сайт повинен працювати безперебійно. Це не лише сприяє злагодженій співпраці співробітників компанії, але і дозволяє зберегти клієнтів. Переважна більшість користувачів, побачивши замість потрібної веб-сторінки повідомлення про помилку, просто підуть до інших компаній, сайти яких функціонують стабільно. Digital-агентство Nektaryn може надати вашому ресурсу повний комплекс послуг, включаючи якісний хостинг, надійну CMS і своєчасну технічну підтримку.

Бажаєте створити ефективний корпоративний сайт? Тоді дійте вже сьогодні! Перший крок – зв’язатись з менеджером веб-студії Nektaryn. Ми відповідаємо на всі звернення.