Завантаження

ПРО КОМПАНІЮ NEKTARYN

Nektaryn – місце, де ви можете отримати повний пакет послуг з розробки та розкрутки веб-проектів.

Ми надаємо комплексні послуги. Вам не доведеться замовляти додаткові послуги в інших агенціях. Ми зробимо все самі, оскільки у нас працюють спеціалісти з різних сфер.

Ми занурюємося в бізнес клієнта. Наш досвід показує, що тільки так можна створити ефективний веб-проект, який буде приносити дохід. Тому в процесі співпраці ми задаємо багато питань. Про вашу компанію, переваги продукції чи послуг, цільову аудиторію, процес виробництва. Загалом, про все, що захочуть дізнатися про вас ваші потенційні клієнти.

Ми націлені на результат. Ключові показники, на які ми орієнтуємось, це стабільність функціонування сайту, відвідуваність і рівень конверсії. В процесі роботи над сайтом наші спеціалісти роблять все можливе, щоб вашим клієнтам було зручно здійснювати покупки, зв’язуватися з менеджером і просто орієнтуватися в структурі ресурсу.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

7 років досвіду

Ми набули досвіду в проектах різного масштабу і тематики, тому нас не лякають складні завдання.

Комплексний підхід

Вам не доведеться шукати виконавців для окремих послуг. Ми зробимо все самі, адже в нашу команду входять спеціалісти з різних областей.

Вчасне застосування інновацій

Те, що давало високий результат вчора, сьогодні може не мати жодного ефекту. Тому ми відстежуємо тренди і застосовуємо їх, поки вони ще не втратили актуальності.

user

Наша команда

man

ПРОВІДНИЙ СЕО МЕНЕДЖЕР

man

креативний дизайнер

Команда Nektaryn складається із сформованих спеціалістів, які, навіть досягнувши високих результатів у своїй сфері, не зупиняються в розвитку і продовжують освоювати нові області. У нас є фахівці, які отримали сертифікати від Google.

В нашому штаті працюють: розробники, дизайнери, програмісти, SMM/SEO/PPC-спеціалісти, маркетологи, таргетологи, копірайтери і тестувальники. Налагоджена взаємодія всіх членів команди забезпечує створення успішних проектів.

Наше кредо

Успіх нашого клієнта – наш успіх

тільки кращі технології

css html javascript jquery google analytics google adWords opengraph sass
adobe illustrator adobe in desine photoshop adobe experience desine
devices

Адаптивність в пріоритеті

Розробка дизайну
Розробка дизайну детальніше
Розробка сайтів
Розробка сайтів детальніше
nektaryn підтримка
Підтримка детальніше