Завантаження

Торгівля через інтернет або e-commerce – це найбільш перспективний напрямок бізнесу. Якщо ви вирішили долучитися до числа тих, хто займається продажем товарів онлайн, веб-студія Nektaryn допоможе зі створенням інтернет-магазину. Ми пропонуємо комплексний підхід, який поєднує розробку сайту інтернет-магазину з просуванням.

Чому вигідно відкрити інтернет-магазин?

Інтернет-магазин може стати основним джерелом доходу або способом розширити і доповнити бізнес в офлайні. Послуга створення інтернет-магазинів затребувана за рахунок наступних переваг:

  • нема потреби витрачати кошти на оплату оренди виробничих і складських приміщень – часто достатньо невеликого офісу;
  • незважаючи на те, що конкуренція в деяких нішах може бути високою, спостерігається набагато менший поріг входження;
  • клієнтів можна шукати не тільки в своєму місті, а й по всій країні, а то і за її межами;
  • онлайн-магазин може функціонувати цілодобово і без вихідних;
  • не буде потрібно оплачувати працю великої кількості обслуговуючого персоналу;
  • на віртуальній вітрині можна розмістити необмежену кількість товарів;
  • сучасні методи просування інтернет-магазинів дозволяють зосереджуватися на цільовій аудиторії.

Розробка інтернет-магазину у Львові – лише перший крок до успіху у сфері електронної комерції. Але це фундамент подальшої роботи. Тому важливо відповідально підійти до вибору розробника.

План дій. Як ми працюємо?

Бізнес-аналіз

Робота над проектом розпочинається з маркетингового аналізу, що передбачає глибоке занурення в бізнес клієнта. Визначаються основні характеристики ніші, конкуренти, цільова аудиторія і т. п. Оцінюється товар, сезонність, актуальність в регіоні, де буде просуватися інтернет-магазин.

Проектування структури та дизайну

На цьому ж етапі виконується прототипування сайту, яке дозволяє внести необхідні поправки. На основі готового технічного завдання розробляється дизайн і визначається вартість створення інтернет-магазину. Наша ціль – створити не просто красивий, а зрозумілий і зручний інтерфейс.

Верстка та програмування

За даний етап відповідають верстальник і програміст. Перший аналізує графічний дизайн сайту, підбирає відповідний шаблон і створює його на мові HTML. Верстальник відповідає за відображення інтернет-магазину у популярних браузерах і на всіх електронних гаджетах. Програміст виконує завдання, пов’язані з розробкою унікальних функцій.

Тестування

Готовий інтернет-магазин тестується на наявність помилок. Цю роботу виконує фахівець, який створює критичні умови для сайту, щоб виявити можливі проблеми. Якщо такі помічені, сайт повертається на доопрацювання. Тестувальник також визначає, наскільки зручним і зрозумілим інтернет-магазин буде для майбутніх користувачів.

Просування

Оптимізація сайту під вимоги пошукових систем проводиться уже на етапі розробки. Але це лише початок. Щоб цільові покупці знаходили створений сайт необхідно вкласти кошти в його просування. Це збільшує вартість інтернет-магазину, але і є гарантом стабільних прибутків. Наші спеціалісти знають, як вивести сайт в топ Google.

Створення інтернет-магазину у Львові в агентстві Nektaryn – це гарантовані продажі одразу після запуску сайту. Не відкладайте можливість створити або розширити свій бізнес. Зв’яжіться з нашим менеджером і розкажіть про свій проект.