Завантаження

Правильне налаштування контекстної реклами гарантує стабільний потік клієнтів. В теорії це прямий шлях до високих прибутків, але подібного результату можна досягнути, лише співпрацюючи з кваліфікованими PPC-спеціалістами. Недосвідчений виконавець може зіпсувати рекламну кампанію і злити ваш бюджет. Замовивши контекстні рекламу у Львові в веб-студії Nektaryn, ви гарантовано уникнете подібного фіналу.

Як працює контекстна реклама Google?

Контекстна реклама – це реклама, що відповідає контексту або змісту сторінки, на якій вона демонструється. З її допомогою можна швидко знайти потенційних клієнтів. Головна перевага контекстної реклами в тому, що вона буде показана саме цільовій аудиторії. Поговоримо про найбільш ефективні інструменти даного напряму інтернет-маркетингу.

Контекстно-медійна/банерна реклама. 

Медійна (банерна) реклама демонструється користувачам у вигляді банерів або текстових оголошень на тематичних веб-ресурсах. Наш досвід роботи з банерною рекламою у Львові показує, що вона має бути більш яскравою, ніж звичайні пошукові оголошення, адже її мета – привернути увагу користувача, який може бути недостатньо зацікавлений в пропонованому продукті.

Ремаркетинг. 

Це рекламний механізм, який дозволяє показувати рекламні оголошення користувачам, які вже були на вашому сайті, але так і не зробили цільову дію. Завдання ремаркетингу – нагадати потенційному клієнту про пропозицію, повернути його на сайт і перетворити в покупця. Такі оголошення відображаються на сайтах мережі

Google, а також в сервісах і додатках Google.

Google Shoping и Google Merchant Center.Google Shopping – сервіс, призначений для реклами інтернет-магазинів. Завдяки йому користувачі можуть легко знаходити товари і порівнювати ціни, не переходячи на сайт рекламодавців. Він створений для того, щоб продавець міг показати свій товар безпосередньо в пошуковій видачі Google. Merchant Center – це інструмент, за допомогою якого можна публікувати інформацію про свої товари і магазини в сервісах Google.

Щоб взнати, як контекстна реклама Google може допомогти вашому бізнесу та отримати прорахунок вартості, залиште свої контактні дані або зв’яжіться з нашим менеджером.

Як ми налаштовуємо контекстну рекламу?

Проектування пошукової реклами

Робота починається з визначення з цілей, яких необхідно досягнути, і маркетингового аналізу. На основі отриманих даних обираються інструменти и визначається тип рекламної кампанії. В результаті формується ефективна стратегія розміщення. Готовий проект дозволяє назвати ціну контекстної реклами.

Налаштування і запуск контекстної реклами Google

Налаштування реклами в Google складається з декількох етапів. Сюди входить розробка структури рекламного кабінету і налаштування Google Analytics. Важливо, щоб кабінет забезпечував зручне управління кампанією та бюджетом. Наші спеціалісти також визначають ключові запити, за якими потенційні клієнти можуть шукати ваш товар або послугу.

Маркетинговий супровід реклами в Гуглі

Після запуску контекстної реклами Google Adwords ми слідкуємо за ходом кампанії і при необхідності вносимо необхідні корективи. Для цього проводиться так званий post-click аналіз. Персональний менеджер буде тримати вас в курсі справи. З часом будь-яка рекламна кампанія потребує змін. Це може бути викликано збільшенням конкуренції, появою нового інструментарію та ін. Тому ми надаємо послуги з оптимізації контекстної реклами.