Завантаження

Дизайн-підтримка – це оперативне вирішення всіх завдань по дизайну, які виникають у компанії. Дана послуга буде не лише працювати на вашу репутацію, але і підвищувати прибутки. Якщо ви прагнете цього, дизайн-підтримка – це те, що вам потрібно.

Як дизайн-підтримка сприяє розвитку сайту?

Інтернет швидко розвивається і змінюється. Застосовування нових рішень – обов’язкова умова того, що ваш онлайн-бізнес залишиться на плаву. Щоб створення веб-сайту і надалі приносило дохід, необхідно:

  • регулярно оновлювати не лише текстовий, але і візуальний контент: графічні елементи інтерфейсу, тематичні зображення, схеми проїзду тощо;
  • збільшувати потік трафіку на сайт і впізнаваність бренду за рахунок розміщення рекламних банерів на сторонніх ресурсах.

Досягти успіху у названих напрямках без співпраці з кваліфікованим веб-дизайнером складно, а то й неможливо. Досвід і знання допомагають спеціалісту формувати візуальні образи, які аудиторія запам’ятовує і обирає. Успіх дизайнерських проектів Nektaryn ґрунтується на опрацюванні користувацьких сценаріїв. Коли ми починаємо обслуговувати новий проект, то завжди намагаємось підвищити конверсію сайту і CTR банерів (показник клікабельності).

Переваги замовлення дизайн-підтримки в веб-студії Nektaryn

З нашою допомогою ви вирішите очевидні проблеми просто і вигідно. Звертаючись в веб-студію Nektaryn, ви отримуєте:

  • підтримку кваліфікованих дизайнерів, маркетологів і верстальників;
  • економію часу і коштів;
  • своєчасне оновлення сайту;
  • оперативне поставлених завдань;
  • можливість регулярно консультуватись з досвідченими спеціалістами.

Дизайн-підтримка – послуга, яка надається на постійній основі. Але ми виконуємо і разові замовлення. Вартість дизайн-підтримки у рази менше, ніж замовлення окремих дизайн-макетів окремо. Над вашим проектом може працювати не лише дизайнер, але і маркетолог, який може проводити регулярний моніторинг ринку і аналіз відвідуваності. Дані заходи дають можливість виявити в структурі сайту слабкі місця, які необхідно усунути.

Якщо ви готові взятись за свій дизайн всерйоз, дійте вже сьогодні. Зв’яжіться з нашим менеджером, щоб взнати як дизайн-підтримка може допомогти вашому бізнесу. Ми розробимо для вас оптимальний дизайн з максимальним ефектом.