Завантаження

Якщо ви перестанете говорити про себе і свій продукт, його місце в свідомості потенційних клієнтів займуть конкуренти. Тому так важливо використовувати різні маркетингові інструменти. Щоб реклама принесла бажані результати, замовте дизайн поліграфії та дизайн банерів у Львові в digital-агентстві Nektaryn.

Чим ми можемо вам допомогти?

Банери – це одна з форм онлайн-реклами (інтерактивні гіперпосилання на сайт). Вони перенаправляють відвідувача з веб-сайту хоста на сайт рекламодавця або на цільову сторінку. Даний тип реклами забезпечує високий CTR. Банери приносять бізнесу користь, навіть якщо користувачі не переходять по ним на сайт. Цей маркетинговий інструмент ідеально підходить для:

  • підвищення обізнаності аудиторії про ваш продукт і бізнес (навіть якщо користувач не переходить за посиланням, він отримує інформацію);
  • управління репутацією (користувач думає, що у вас є кошти для покупки банера);
  • залучення трафіку.

Для інтернет-магазинів дизайн банерів у Львові – чудове рішення. Таким чином можна стимулювати потік потенційних покупців на сайт. Якщо дизайн виконаний професійно, він приверне увагу цільової аудиторії. В нашій студії можна розробити як статичний, так і анімований банер.

3 причини замовити дизайн в Nektaryn

Талановиті дизайнери

Наші спеціалісти вміють створювати рекламу, яка привертає увагу. Вони обізнані з факторами, які підвищують CTR (показник клікабельності рекламних оголошень). Розробка реклами в Nektaryn ґрунтується на поєднанні креативу і характеристик цільової аудиторії.


Комплексний підхід

Ми розуміємо, як працює бізнес, розбираємося в маркетингу, тому створюємо ефективну рекламу. Якщо ви замовите розробку дизайну онлайн- чи офлайн-реклами у нас, то зможете співпрацювати не з одним спеціалістом, а з креативною групою, де кожен є експертом в певній сфері. Тому готовий продукт гарантовано підвищить впізнаваність вашого бренду і оптимізує витрати на маркетингову кампанію. У нас конкурентні ціни на дизайн поліграфії.


Оперативність і надійність

Дата здачі готового проекту визначається наперед. Ми дотримуємося встановлених термінів. В той же час в Nektaryn якість ціниться більше ніж швидкість. Ми не нехтуємо етапом маркетингового аналізу заради того, щоб здати проект в рекордно короткий термін.

Nektaryn пропонує нестандартні рішення стандартних маркетингових завдань. Хочете переконатись в цьому? Тоді зв’яжіться з нашим менеджером і розкажіть про свій проект.