Завантаження

Висока конкуренція в сфері інтренет-бізнесу спонукує шукати рішення відмінні від стандартних. Для власників складних веб-ресурсів це можливість якісно виділитись на тлі конкурентів, для розробників – показати свою майстерність. Тому веб-студія Nektaryn залюбки бере в роботу подібні проекти. При грамотному підході вони можуть стати джерелом високих прибутків. Розгляньмо, чому.

Чому варто вкладати кошти в складні веб-проекти?

Серед складних веб-проектів найбільш популярними є веб-портали. Це сайти з великою кількістю функцій та послуг. Структура такого ресурсу залежить від його тематики і цілей. Чим ширший функціонал сайту, тим більше коштів доведеться вкласти в його розробку. Тим не менше, велика кількість замовників прагнуть створити саме веб-портал, адже це:

  • хороший інструмент для заробітку на рекламі та наданні послуг;
  • можливість охопити широку аудиторію;
  • прихована реклама продукту;
  • лояльність пошукових систем.

Розробка веб-порталу може бути вигідна як одній компанії, так і групі підприємств чи окремих спеціалістів, що працюють в одній сфері. Працівники Nektaryn знайомі с останніми тредами інтернет-бізнесу, тому зможуть надати професійну консультацію відносно доцільності створення веб-порталу в конкретному випадку.

Етапи розробки сайту в веб-студії Nektaryn

Визначення цілей проекту

Перш за все необхідно визначити, які функції має виконувати сайт, хто є його цільовою аудиторією і які результати має давати існування сайту. Це особливо важливо в процесі розробки веб-порталу. Навіть якщо замовнику важко описати, яким повинен бути кінцевий продукт, наші спеціалісти допоможуть прояснити ситуацію. Ми даємо рекомендації лише після детального вивчення бізнесу клієнта, конкурентів і цільової аудиторії.

Створення прототипу і дизайну

Прототип – це макет структури майбутнього сайту. Щоб створити макет, ми складаємо користувацькі сценарії. На основі затвердженої структури веб-проекту та індивідуальних побажань клієнта розробляється дизайн сайту. Ми давно відмовились від стандартних шаблонів. Щоб користувачі помітили і відвідали сайт знову, необхідний унікальний дизайн.

Верстка та програмування

Якісна адаптивна верстка дозволить кожному відвідувачу сайту побачити дизайн таким, яким він був задуманий. В процесі програмування ми залучаємо актуальні технології. Тому створені нами веб-портали працюють справно. Ви гарантовано отримаєте функціональний і зручний інтерфейс.

Тестування

Тестування сайту проводиться як з точки зору користувача, так і з позиції адміністратора. На даному етапі ми перевіряємо, чи всі елементи відображаються правильно, чи коректно працює функціонал, наскільки зручною і зрозумілою є структура ресурсу. Ціль тестування – знайти помилки и виправити їх.